MENU

Novinky

Firma

Produkty

Služby

Poradenství

Vývoj

Výroba dresů

Sport

Kontakty

Eshop

ESHOP

  

Poradenství     (na začátek)

 
Dobrá rada nad zlato!

 

Poměrně VELMI často se setkávám s tím, že někteří prodejci aby prodali v této nelehké době, tak jsou schopni vymývat hlavy svých zákazníků neuvěřitelným způsobem. Nezajímají je skutečné potřeby koncového uživatele a vhodnost jejich doporučení ale zajímá je jenom prodej. Teď! A hned! Samozřejmě že posléze zákazník zjistí, že by mu pravděpodobně vyhovovala úplně jiná varianta, ... ale obchodník již prodal a tím to pro něj "úspěšně" končí.
 

Já se živím normální prací a prodej zbraní a doplňků je pro mne koníčkem, takže nemusím dělat některé "pras..." které ti, kteří musí každý měsíc uživit firmu a zaměstnance, často dělají.
 

Jsem velmi rád, že noví zákazníci ke mě chodí většinou na doporučení jiných zákazníků, nebo proto že mne znají ze závodů a vědí "že o tom něco vím". V některých oblastech jsem si jistější v kramflecích, v některých méně. Ale každopádně nejsem "pouze prodavač", ale výrobky které prodávám aktivně používám ve daných střeleckých sportech a v každém střeleckém sportu se snažím dostat tak daleko abych si opravdu "šáhl" na jeho podstatu a specifika. "A vo vo vo tom to je!"

  • Neprodávám na základě reklamních sloganů, nebo informací z letáků od výrobců a nedej bože na základě "ověřených" informací na internetových fórech!
  • Doporučuji a prodávám na základě důkladného pohovoru se zákazníkem, pochopení jeho potřeb, a z vlastních zkušeností z jednotlivých sportů a znalostí v nich získaných
  • Nebojím se doporučit konkurenční produkt pokud má pro daného klienta největší přínos
  • Neplivu po dobrých výrobcích jenom proto že je dováží nebo prodává konkurent. (Bohužel toto jsou jedny z nejčastějších neduhů dnešního stylu prodeje zbraní, střeliva a doplňků)


Vývoj     (na začátek)


V začátcích jsem i vyvíjel pomůcky a doplňky pro střelce, jako třeba mířidla na brokovnice, custom doplňky na zbraně, prostředek proti pocení rukou atd. Tato činnost mne velmi bavila a byla velmi kreativní. Bohužel na ni v poslední době již nezbývá čas. Takže pokud má klient specifický trabl, nebo potřebu, tak se mu pokusím pomoci, ale "nasměřuji" jej s uskutečněním za profesionálním puškařem, nebo ladičem. Nemohu stíhat vše.

Výroba dresů     (na začátek)


Dříve jsem se také zabýval tvorbou grafik na sportovní dresy a výrobou těchto "na míru šitých" dresů. Stálo mne to nehorázně mnoho času a přestože vypadaly velmi pěkně, tak tomuto odvětví se již momentálně nevěnuji. Alespoň prozatím.