MENU

Novinky

Firma

Produkty

Pistole

Kulovnice

Brokovnice

Optika

Výbava

Pažby

Tactical

Doplňky

Kufry

Přebíjení

Střelivo

Služby

Sport

Kontakty

Eshop

ESHOP

  

Kulovnice     (na začátek)

 
Seřazeno abecedně:

Accuracy International - Renomované ostřelovací pušky a taktické doplňky

AutoOrdnance - Legendární samopaly Thompson v civilním provedení 1928A-1

Benelli Arms - Světoznámý výrobce nejen překrásných či taktických brokovnic

Caesar Guerini - Sportovní a lovecké kozlice s vysokou estetikou a funkčností

RPA International - Taktické a lovecké pušky s extrémní přesností

Weatherby - Renomovaný výrobce loveckých a taktických zbraní
 

Accuracy International     (na začátek)

Accuracy International je renomovaný výrobce odstřelovačských pušek. Tato značka je známa střelcům nejen z filmů s armádní tématikou, ale skutečně masověji proniká mezi příslušníky armád, policejních sborů a speciálních jednotek. Jejich výrobky oproti konkurentům (třeba RPA International) jsou více zaměřeny na taktické určení než sportovní nebo civilní. Na jejich zbraňových systémech se nestaví "custom" zbraně, ale přesto odvádí velmi kvalitní službu i na závodech.

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.

AutoOrdnance     (na začátek)

Kdo by neznal vojenský samopal Thompson M1A1, nebo jeho gangsterskou variantu TommyGun? Dodnes se tyto zbraně vyrábějí pro civilní trh v poloautomatické verzi (AutoOrdnance 1927A-1), ale je čím dál těžší je dostat na starý kontinent. Párkrát se nám to podařilo, ale ...

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.

Benelli     (na začátek)

Benelli Armi se především proslavila na poli poloautomatických brokovnic. Ale protože jejich systém na bázi odběru lze dobře využít i k výrobě poloautomatických kulovnic, tak se zrodilo Benelli Argo. Velmi zajímavá lovecká kulovnice. Stejný systém pak byl použit i do karabiny MR-1

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.

Caesar Guerini     (na začátek)

Caesar Guerini jsou především krásné brokové kozlice jak pro sport tak pro lov. Vyznačují se především velmi pěkně zpracovanými rytinami, výběrovými dřevy, spolehlivým a trvanlivým uzamykáním, ale sportovní kozlice také velmi inovativním přístupem k záměrným šínám, vyvažování zbraně a tlumení zpětného rázu. Ale je také výrobcem velmi zajímavých kulových kozlic.

RPA International     (na začátek)

RPA International je jeden z nejznámějších výrobců kvalitních závěrových systému na kterých se staví "custom" taktické a sportovní zbraně. Před několika lety začali také sami vyrábět celé zbraně, které se řadí mezi světovou špičku a to jak taktické tak lovecké.

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.

Weatherby     (na začátek)

Weatherby je známý americký výrobce zbraní Mark V. Také pod svou značkou prodává zbraňový systém Vanguard který je vyráběn v Japonsku. Většina zbraní Weatherby má lovecké určení pro které také firma po desetiletí vyvíjí střelivo ve vlastních Weatherby rážích.

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.