MENU

Novinky

Firma

Produkty

Pistole

Kulovnice

Brokovnice

Optika

Výbava

Pažby

Tactical

Doplňky

Kufry

Přebíjení

Střelivo

Služby

Sport

Kontakty

Eshop

ESHOP

  

Pistole     (na začátek)

 
Seřazeno abecedně:

Kahr Arms - Spolehlivé a velmi kvalitně vyrobené obranné pistole

Sphinx Arms - UKONČENO

SPS guns - Sportovní pistole, které se výrazně zlepšily

 

Kahr Arms     (na začátek)

jsou velmi populární, kvalitní a spolehlivé defenzivní zbraně určené pro obranu a skryté nošení. Jsou skvěle přizpůsobeny svému účelu a nijak se netají částečnou blízkostí systému Glock, ale převedenému z "armádního" do civilního pojetí. Na základě osobních zkušeností mohu "jenom" maximálně doporučit. V Americe "Kahro-mánie" naprosto převálcovala "Glocko-mánii" a je velmi složité tyto "Kahříky" od výrobce vyzískat.

Pistole Kahr prodáváme také velkoobchodně. Pro obchodníky máme zajímavé podmínky a slevy. Některé základní modely držíme skladem, ostatní vozíme na objednávku. Pokud jste obchodník se zbraněmi, určitě nás kontaktujte, rádi s Vámi budeme spolupracovat.

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.

Sphinx Arms     (na začátek)

Spolupráci s firmou Sphinx Arms jsme dobrovolně ukončili na IWA v roce 2011, protože jejich zbraně již zdaleka nejsou co bývaly. Množily se reklamace a firma Sphinx Arms se k nim stavěla neakceptovatelně. Abychom si nadále nepoškozovali jméno, tak jsme raději skončili spolupráci.

SPS DC custom     (na začátek)

Španělské pistole SPS Custom jsou sportovními klony 1911ky (2011) a dizajnově se řadí k pistolím STI a SVI. Dříve byly známy pro dobrou kvalitu materiálu hlavních dílů, ale nižší kvalitu spasování a detailů. Na IWA 2011 představili celou novou řadu výrobků, které jsou na tom výrazně lépe než předchozí produkce a jsou důstojnými konkurenty značky STI. Do značné míry mají shodný design, ale vyvarovali se některých nešťastných technických řešení (třeba hlaveň typu "island" fy Schuemann atd.) Osobně mne nové SPSa dost zaujaly a proto jsme s nimi započali spolupráci.

ZDE naleznete momentální nabídku v našem e-shopu.