MENU

Novinky

Novinky

Archiv

Firma

Produkty

Služby

Sport

Kontakty

Eshop

ESHOP

  

Distribuce brokových nábojů Eley Hawk (Anglie)   (07/07/2012)    (na začátek)

Již delší dobu se rozrůstá nabídka španělských a italských brokových nábojů nevalné kvality a tvrdých zápalek způsobujících selhače a ničení úderníků. Kvalitní Italské značky jako B&P / RC / Mirage etc. stagnují a dovozci často nemají skladem nic než základní skeetové a trapové náboje. A co střelci Parcour a Compak Sporting ?!? Proto jsme se rozhodli, že budeme dovážet náboje i pro ně, že si s tím tu práci dáme, byť zisk bude nevalný. Nevadí. Podle naší BEST strategie jsme pro nás i Vás hledali brokové BESTpatrony, které by patřily ke špičce ve světě a přesto byly cenově přijatelné. Anglie je zdrojem takových patron jako Gamebore, Hull, Eley ... v té nejvyšší kvalitě ... a Eley nám dali i dobrou cenu. Tak jsme udělali první testovací dovoz a s nábojemi jsme až nečekaně spokojeni, již od nejnižší řady jsou opravdu super. Takže jsme rádi, že je můžeme nabídnout s čistým svědomím že Vám nabízíme výbornou kvalitu za velmi rozumnou cenu.

Při odběru nad 5000 kusů dostanete automaticky i velkoobchodní cenu.

Prodej značky Schmidt and Bender (Germany)   (18/04/2012)    (na začátek)

Z taktických puškohledů zastupujeme značky Premier Reticles, Nightforce, Vortex, ... a jediné co nám chybělo byla značka Schmidt and Bender, která je posledním mohykánem v celkové nabídce optiky v této nevyšší třídě.

No tak jsme si dohodli i ji. Sice nejsme distributoři, ale jen prodejci, ale vozíme tyto optiky napřímo, takže pokud si nějakou vyberete, máte jistotu že to není překup přes "X" českých rádobydistributorů. No a teď již máme v nabídce VŠECHNY významné hráče na poli taktických, vojenských, a sportovních optik pro přesnou střelbu na velké vzdálenosti.

Přijďte k nám a není boha, abyste si nevybrali ! :)

Distribuce značky Kaps Optik (Germany)   (13/03/2012)    (na začátek)

Německá firma Kaps Optik je známá hlavně pro výrobu špičkové optiky v oblasti mikroskopu a dalších laboratorních pomůcek.

Ale protože rodina majitele jsou vášniví lovci, začali již před více než 50ti lety vyrábět také puškohledy. Jejich puškohledy jsou známy vysokou kvalitou skleněných elementu a jejich vybroušením, ale také aplikovanými antireflexními a odolnostními filtry. Ale co bylo pro nás zvláště duležité: že jsou v tradičních (v našich končinách oblíbených) parametrech a s přísvitem. Jako doplňkový sortiment nabízí tato firma i dalekohledy které jsou taktéž kvalitní ale ve své třídě vynikají hlavně velmi širokým zorným úhlem.

Tyto puškohledy a dalekohledy jsou opravdu velmi zajímavé a to nejen díky kvalitě skla a zpracování, ale také pro svou rozumnou cenu.

Proto je určitě nepřehlédněte.

DISTRIBUCE značky Nightforce Optics (USA)   (13/03/2012)    (na začátek)

Poměrně krátkou dobu jsme byli prodejcem značky Nightforce Optics. Ale hned v prvním roce se nám díky přístupu k této značce a objemu prodeje podařilo dohodnout se s touto renomovanou firmou na tom, že nebudeme jen prodejci, ale distributoři pro tuto značku.

Je to pro nás velký úspěch ale také závazek. Tyto vysoko ceněné opitky doprovází pušky mnoha světově známých značek a to nejen do válečných konfliktů, policejních akcí, ale také na závody Bench Rest nebo taktické závody ve střelbě na velké vzdálenosti. Kromě těchto výborných produktů jsme se zaměřili hlavně na to, abychom Vám je nabízeli přesně za ceny, určené Nightforce USA pro Evropské trhy a  abyste je neměli ničím přidražené, jak tomu bylo v minulosti bývalých dovozců.

Distribuce značky Premier Reticles (USA)   (13/03/2012)    (na začátek)

Distributorem značky Premier Reticles jsme se stali už v roce 2011, ale dovolíme si to tu zde připomenout, protože se tato značka na našem trhu až nečekaně etablovala.

Nyní se mužeme pochlubit tím, že skoro na všech prodaných odstřelovačkách Rangemaster Precision Arms jsou puškohledy Premier. (Jen na dvou výjimkách je Vortex Razor HD). A samozřejmě Premiéry sedí i na dalších sniperkách (DTA, Accuracy International, a nějakým záhadným způsobem se dostaly i na Remington :) Každopádně si své místo na trhu našly až překvapivě jednoduše.

A proč? : Stačí přes ně pohlédnout ... a musíte je mít :)

Střelecké brýle Pilla Sport (HiDefSpex)   (28/06/2011)    (na začátek)

Stali jsme se zástupci značky Pilla Sport (bývalý HiDefSpex), kteří jsou výrobci těch nejkvalitnějších střeleckých brýlí. Hlavně je znají střelci asfaltových holubů, protože tato značka je známá výrobou speciálních štítů, které dle specifických požadavků filtrují barevné spektrum světla tak aby například oranžová doslova "svítila" na jakémkoliv pozadí.
 

Tyto brýle jsou opravdu TOP CLASS produkt
Výhoda kterou Vám poskytnou je až "unfair-play"

 

Pro výhody které nabízí jsou tyto brýle používané světovými šampióny jako třeba: George Digweed, Ben Husthwaite, Anthony Matarese, Dan Carlisle, Robert Paxton a mnoho a mnoho dalších. I u nás je najdete na nose mnoha dobrých střelcu Parcouru, Compak Sportingu nebo Trapu (u Skeetu není "kam zírat", tam jsou terče dobře viditelné samy o sobě, ale i zde je přidaná hodnota těchto brýlí patrná. Jen ne tolik)

Nová webová prezentace BestPatron.eu   (14/06/2011)    (na začátek)

Rozhodl jsem se přetvořit naši webovou prezentaci tak aby byla jednodušší, přehlednijší, ve firemních barvách, a hlavně abych se donutil k zapracování změn a nových značek které reprezentujeme.
 

Hlavním úkolem nebylo vytvořit krásnou prezentaci v nejmodernijším stylu, plnou animací ve flashi a automaticky rozbalovacích menu, blikajících bannerů a podobně. Úkolem bylo vytvořit prezentaci "vojenského" stylu: jednoduše, přehledně, účelně, bez příkras.
 

Tak doufáme že se Vám bude líbit a že v ní naleznete co budete hledat.

Mistrovství České republiky v Opařanech   (13/07/2011)    (na začátek)

Další mistrovství ČR kde se mi zlatou zase nepodařilo získat. Jak je již mou letitou tradicí, odvážím si z mistrovství republiky zase titul Vicemistra ČR v družstvech a druhého Vicemistra ČR v jednotlivcích. Takže jsem si tři stříbrné v jednotlivcích z let 2008, 2009, 2010 doplnil o první bronzovou :( Toš to zase nevyšlo. Ale nevadí ... není všem dnům konec :) Střelci jako Tibor Ladič a Lumír Šafránek jasně dokazují, že tento sport se dá na vrcholné úrovni dělat velmi dlouho. Takže pokusů bude ještě dost :)

Mistrovství "Evropy" v Debrecénu (HU)   (13/07/2011)    (na začátek)

V maďarském Debrecénu se konal Central European Open Championship. Byl to testovací závod na mistrovství světa, které se tam bude konat příští rok a proto se jej přijeli zúčastnit i reprezentanti z mimoevropských států (USA, Brazílie, Argentina) a tím z tohoto šampionátu "centrální Evropy" udělali šampionát "zvětšené Evropy". Z evropských tam žádné známé jméno nechybělo (naopak pár jich přibylo) takže konkurence "slušná". No a já jsem si na tomto závodě vybral svou světlou chvilku a podařilo se mi umístit se mezi českými reprezentanty na 1. místě a v mezinárodním hodnocení na celkovém 6. místě. A to je zatím můj největší střelecký úspěch.

Archív novinek   (99/99/9999)    (na začátek)

"Čo bolo to bolo! Terazky som majorom!" ... nehleďme na to kudy jsme šli, ale kam jsme došli.
 

Na těchto stránkách nebudeme zveřejňovat veškeré drobné novinky jako co jsme zrovna změnili nebo dodali do našeho e-shopu, ale jen opravdu podstatné oznamy ohledně získání nových značek, jejich prezentací, podstatných obměnách sortimentu atd. Takže jen novinky z kategorie "Major". Novinky z kategorie "Minor" budeme nadále zveřejňovat jen na e-shopu.