MENU

Novinky

Firma

Představení

Kdo je kdo

Krédo a vize

Produkty

Služby

Sport

Kontakty

Eshop

ESHOP

  

BestPatron.eu     (na začátek)


BestPatron.eu byl založen v polovině roku 2008 za účelem doplnění trhu o některé velmi zajímavé značky, které nejsou z tržního "vysokoobrátkového" pohledu zajímavé. Přesto jsou něčím naprosto převyšující běžnou nabídku a neměly by být opomíjeny.
 

Chceme prostě přinášet Vám jen "Best" produkty, a to i za cenu toho, že to není obchodně tolik zajímavý artikl. Kvalitu produktů upředňostňujeme před kvantitou prodeje.
 

Prostě od BESTpatron jen BEST produkty !

Nabízené produkty a služby     (na začátek)

  • Zbraně vysoké kvality (sportovní a obranné pistole, taktické, sportovní a lovecké pušky, manuální i poloautomatické brokovnice a další)


  • Prodáváme (a i vyvíjíme) sportovní doplňky zejména pro střelbu IPSC. A tyto střelecké doplňky tvoří velkou část naší nabídky


  • Dalším sortimentem je lovecká, taktická a sportovní optika které se poslední dobou věnujeme čím dál více


  • Taktické doplňky jsou čím dál žádanějším sortimentem, takže i produkty z této sféry sháníme pro naše zákazníky


  • Brokové náboje jsou sice poměrně nezajímavým obchodem, ale rozhodli jsme se i pro něj a vyzískali kvalitní značku i v této oblasti.


  • Krom prodeje produktů poskytujeme i některé "nízkoobrátkové" služby a poradenství hlavně v oblasti praktické střelby IPSC a dalších sportovních disciplín

Pevně věříme, že se naše nabídka v budoucnu ještě rozroste dle Vašich požadavkù
 

Cílovou skupinou jsou střelci, sportovní střelci, lovci, ale také členové bezpečnostních, ochranných, policejních či armádních složek.
 

Stavíme na víceletých zkušenostech z aktivní střelby IPSC a IDPA (pistole, brokovnice, puška). Dále se věnujeme jak střelbě na asfaltové holuby (Parcour, Compak Sporting, Skeet), ale i přesné a taktické střelbě.